Lomi lomi masāža četru roku.

Četras rokas, silta eļļa, īpaša uzmanība tavam ķermenim. Masāžu veic divas ievietes. Tu vari iegūt īpašu uzmanību. WOW, pamēģini. Seansa ilgums no vienas stundas līdz divām.

Lomi- lomi masāža palīdz aktivizēt uztveri un atbrīvo no senām traucējošām emocijām, kā rezultātā pieaug cilvēka jaunrades spējas. Domas kļūst skaidrākas un gaišākas. Masāža noņem spriedzi, palīd tikt galā ar nomācošu garastāvokli, ārstē depresīvus tāvokļus transformējot sajūtu uz mieru un prieku par savu eksistenci ko pavada laimes sajūta. Havajiešu masāža tiek dēvēta par mīlestības rokām, kā apmierināta kaķa ķepas pieskāriens.

1h 100 Eur 2h 200 Eur

Ja vēlaties nopirkt uzreiz 5 apmeklējumus iespējama saņemat atlaidi 20 % apmērā ( jānāk uz rituālu 1x nedēļā)

Ja vēlaties 6 rokas ( trīs cilvēki) 1h 150 Eur, 2h 300 Eur

Privāti, Rīgas centrs orientējoši . Birznieka Upīša un Lāčplēša ielas krustojums. Tīrs, ir duša, kušete, streili. Vienreizējie palagi, tīri dvieļi.

Lomi lomi masāža

Relaksējošā masāža un tās ārstnieciskais efekts.

Relaksējošā masāža palēnina elpošanu un sirdsdarbību – rodas miera un cilvēks atslābinās. Relaksācijas sajūta rodas, jo izdalās hormons serotonīns, kuram ir pozitīva ietekme uz mūsu garastāvokli, emocijām un sajūtām. Tādēļ rodas vispārēja labsajūta masāžas sesijas laikā un pēc tam.

Ārstnieciskais efekts: palielina asins un limfas cirkulāciju, veicina mīksto audu, kas savukārt veicina asins un limfas plūsmu. Tas nodrošina uzlabotu skābekļa un barības vielu piegādi šūnām. Uzlabota šūnu veselība pastiprina audu darbību, kas savukārt efekltīvi izvada atkritumu produktus no organisma.

Mīksto audu relaksācija, kas sevī ietver ( muskuļus, cīpslas, saišu saites ) palīdz atbrīvot dziļos saistaudus un nervus.

Fiziskais un mentālais stress bieži ir par iemeslu tam, ka jūtam muskuļos asas sāpes un spazmas. Abi šie faktori ietekmē mūsu pašsajūtu un produktivitāti. Kad mēs jūtam stresu, ķermenis atbild ar noteiktu reakciju, sirds sāk sisties straujāk, paātrinās elpa un nospriegojas muskuļi, it kā gatvotos cīņai. Ja sanāk bieži būt stresa stāvoklī muskuļi bieži savelkas, kā blakusefekts var būt pat galvassāpes, kakls var kļūt stīvs. Var savilkties arī citi muskuļi. Ķermenim ir jābūt pietiekamiem miera periodiem, lai atkoptos. Bet ja viņu nav, tad tieši masāža palīdz ātrāk atgūt stāvokli kurā cilvēks jūtas labi.

Weyergans kanēļa ietīšanas procedūra.

Es šodien gribētu vairāk pastāstīt par anticelulīta kanēļa kremu, kuru izmantoju savā praksē. Man ļoti viņš patīk viņa efektivitātes dēļ. Tam piemīt skaista aromātu buķete no ēteriskajām eļļām un patīkama maiga konsistence. Izmantojot kopā ar stipru roku masāžu vai intensīvo vakumterapiju un sabalansētu uzturu un samērīgu sporta slodzi rezultāts ir ātrs. Šis produkts ir ārkārtīgi efektīvs un augstas kvitātes, jo regulāri lietojot dod acīmredzamus rezultātus! Sastāvā ir iekļautas aktīvas vielas, vitamīni un dabīgas eļļas. Dāmas, kuras jūt smagumu kājās, uzkrājas liekais šķidrums. Nāciet es palīdzēšu. Laipni lūdzu uz masāžu + ietīšana. Sazinieties zvanot vai caur kontakta formu.

45 minūtes masāža problēmzonām + ietīšana 35 EUR